پایگاه خبری صنعت نما - خبر فیلم
.
چهارشنبه - ۳۰ مرداد - ۱۳۹۸
ساعت :

پایگاه خبری صنعت نما - خبر فیلم

نگاهی به سه مجموعه‌ی شبکه نمایش خانگی

یادی از جمشید مشایخی (۱۳۹۸-۱۳۱۳)

فیلم‌ «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار رکورددار کسب جوایز جشنواره فیلم فجر شد.

گفت‌وگویی با ویوین چو کارگردان تحسین‌شده «فرشتگان سفید می‌پوشند»

با تصویب قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان و ابلاغ آن به وزارتخانه و نهادها و مراکز دولتی، تأثیرات این قانون در حوزه سینما و مدیریت رسانه‌ای نیز در بین اهالی سینما و اصحاب رسانه مطرح شد و درباره آن بحث‌ها و گفت‌وگوهایی صورت گرفت. حتی برخی سایت‌ها با اعلان اسامی برخی مدیران سینمایی که به مرحله بازنشستگی رسیده یا از آن عبور کرده‌اند، از تغییرها و تحولات احتمالی در مدیریت سینمایی کشور در بخش‌های مختلف از سازمان سینمایی تا بنیاد سینمایی فارابی خبر داده‌اند.

ساختمان مجاور تئاتر شهر در حالی با پیگیری شهردار تهران در حال تعیین تکلیف برای بهره‌برداری است که پیش از این نه تنها پیشنهادها و راهکارهایی برای استفاده بهینه از این فضا به مدیران شهری مطرح شده بلکه مذاکراتی هم برای خدمات‌رسانی به تئاتر شهر صورت گرفته بود که معلوم نیست کدامیک از آن‌ها در نهایت عملی می‌شود.

بهمن کیارستمی با تاکید براینکه هیچ‌گاه میزان حکم صادر شده در پرونده پزشکی پدرش برایش اهمیت زیادی نداشته است، تاکید کرد: هنوز هم اگر راهی‌ پیدا شود تا گزارش‌ مراحل اولیه درمانی پدرم را در اختیار بگیریم حتما اقدام می‌کنیم، چون هنوز هیچ اطلاعات موثق و قابل استنادی دراین‌باره ارائه نشده است.

چین که این روزها به دنبال جذب چهره‌ها و نیروهای مطرح بین‌المللی سینماست، روی فیلم تازه امیر کوستوریتسافیلم‌ساز بوسنیایی‌تبار سرمایه‌گذاری‌ می‌کند؛ فیلمی که کوستوریتسا در این کشور پرجمعیت و در حال رشد آسیایی‌ می‌سازد، فقط یک بار بیش‌تر نام دارد.

هفتادویکمین دوره معتبرترین جشنواره سینمایی جهان با اهدای نخل طلایی به فیلم «دزدان فروشگاه» ساخته هیروکازو کورئیدا به پایان راه رسید.

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

 

 

لینک های مفید

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.